Sponzor našeho spolku

Je nám ctí představit sponzora našeho spolku AnimalsCops z.s. a projektu Plné bříško – Německého výrobce krmiva Bellfor Je naprosto úžasné, že naše snaha je vidět i za hranicí Čr.
Bellfor je rodinný podnik s přibližně 25 lety zkušeností s výrobou krmiv pro psy. Jsou přesvědčeni, že si každé zvíře zaslouží dostávat pouze vysoce kvalitní, přírodní a vyhovující krmivo pro psy. Nejlepší přítel člověka by se neměl jen nasytit, ale měl by být zdravý, vitální a především šťastný. Proto se spoléhají na zdravé krmivo pro psy bez obilovin, jako domácí. Psi jsou semi-masožravci, proto jejich krmivo pro psy Bellfor obsahuje přibližně 70 % masa nebo ryb.
Nabídku najdete zde: https://cz.bellfor.info/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*